BALIK BURCU HANGİ TAŞLARI KULLANMALI?

BURCUNUZA ÖZEL TAŞI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ : http://www.drstone.com.tr/arama?q=Ayta%C5%9F%C4%B1&ps=2

Balık burçları en alçak gönüllü burçlardır. Balık burcu olanlar Kendilerini övmeyi, üstün olan yanlarını anlatmayı, insanların bunlarla ilgili konuşmalarından hoşlanmazlar.Balık burcu olanlar Fazla duygusal ve fazla kırılganlardır. Düşünceli olmalarından dolayı kolay kolay kimseyi kırmazlar.

Balık burcunun Genellikle sakin bir yapıları vardır. Fakat sınır noktasına gelindiğinde bir balığı kimse tutamaz. Balık burçları kendinden önce ki bütün burçların karışımı halindedir. Balık burcu Her burçtan bir şeyler alıştır. O yüzden özelliklerine bu karışıklık çok yansımasa da, ruh hallerine yansır. Sezgileri en güçlü olan burç balık burcudur. Balık burcu Sezilmeyerek çoğu olaydan geri döner veya çoğu konuyu sonuca ulaştırır.

Şefkat ve merhamet balık burcunun olmazsa olmazıdır. “Sokakta kedi görse ağlar” desek abartı olmaz. Balık burcu Herkese yardımcı olmak ister. Bunu yaparken kendini zaman zaman yok sayar. Balık burcu Yapı olarak sertlikten hiç hoşlanmazlar. Asla kaba değillerdir. Tatlı dilleri ve konuşma konusunda ki yetenekleri ile kendilerini sevdirirler. Balık burçları ile vakit geçiren kimseler, onlarsız asla duramaz. 

Balık burcunun Duygularını yoğun yaşamaları, duygu değişimlerine neden olur. Bir çok sevinir, bir çok üzülebilirler. Balık burcunun İnsanlardan bekledikleri tek şey ilgidir. Bunu görmedikleri zaman Balık burcu depresyona bile girebilir. Balık burcunun En kötü özellikleri kendilerini beğenmemeleri ve kendilerine acımalarıdır. Sanki en kötü şey ona aitmiş gibi düşünerek buna saatlerce ve hatta günlerce dertlenebilirler.

Balık burçları duygularını hep en uç nokta da yaşar. Çok sevinir, çok heyecanlanır, çok korkar, çok üzülür ve çok düşünür. Balık burcunun Fazla yaratıcı olmalarından dolayı, her biri potansiyel sanatçıdır.

Balık burcunun Kötü özelliklerine tembel olmalarını, mızmız olmalarını ekleyebiliriz. Doğal taşlar sayesinde tüm bu kötü huylarından kurtulabilir, aza indiriebilir.

Balık burcuna faydalı olan doğal taşlar;

-         Ametist

-         Akuamarin

-         Aytaşı

-         Çeroit

-         Firuze

-         Florit

-         İnci

-         Kalsit

-         Kantaşı

-         Mercan

-         Turkuaz

-         Turmalin

Bu taşlar balık burcunun eksik yönlerini tamamlayacaktır. Kendini sevmesini, hayatta ki değerli noktaları görmesini sağlayacaktır. Örneğin Kantaşı, hastalık hastası olan balık burçlarının kuruntularını hafifletmede birebirdir. Balık burçlarının depresyona girmek için her an tetikte beklemelerini doğaltaşlar sayesinde engelleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.