BOĞA BURCU HANGİ TAŞLARI KULLANMALI?

BURCUNUZA ÖZEL TAŞI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ :http://www.drstone.com.tr/arama?q=Lapis%20Lazuli

Bu yazımızda biraz da boğa burçlarından bahsedelim.  Adım adım her burcu anlatıp, doğal taşların bu burçlar üzerinde ki etkilerinden bahsetmek istiyorum.

 

Boğa burçları kadın ve erkeklerinin en bilindik özelliği aşırı dozda inatçı olduklarıdır. Kendilerine fazla güvenen boğa burçları, aşırı sıcakkanlı oluşlarıyla da bilinmektedir. Boğa burcu olanlar Sevmeyi ve sevilmeyi çok severler. Boğa burcu olanlar Sevgi ile beslenirler desek az olmaz.  Boğa burcu olanlar Sevginin, neşenin ve kahkahanın olmadığı hiçbir yerde duramazlar. Boğa burcu olanlar Kendilerine çok güvenirler ve bunu karşı tarafa aktarmayı tercih ederler.  Boğa burçları kafasına ne koyarsa yapar. Hiçbir şey onları engelleyemez, durduramaz. Boğa burcu  Hayatı sorgular, ne yapmak istediğini bilir, bunun doğru olup olmadığının da farkındadır fakat doğru veya yanlış olması onlar için hiç önemli değildir. Boğa burçları İstedikleri sürece, o kafalarında ki olayı uygularlar.  Fazla tatlı dillidirler. Tartışmalar da kendilerini bağırarak değil de, tatlı bir biçimde savunurlar. Boğa burcu olanların Olayları yatıştırıcı tavırları vardır, fakat fazla açık sözlüdürler. Espri yetenekleri oldukça kuvvetlidir boğa burçlarının. Boğa burcu Hemen herkesi eğlendirebilir ve kendi tarafına çekebilir.

 

Boğa burcu taşları;

-          Akik

-          Çeroit

-          Firuze

-          Fuksit

-          Krizokol

-          Kyanit

-          Lapis Lazuli

-          Malakit

-          Mercan

-          Opal

-          Rodoksit

-          Safir

-          Sedef

-          Turkuaz

-          Turmalin

-          Yeşim Taşı

-          Yıldız Taşı

-          Zümrüt

 

Bu taşların boğa burcunda ki en büyük etkisi daha çok mantıkla hareket etmeye itmesidir ve mevcutta olan pozitif enerjiyi sabit tutmaktır. Boğa burçlarının nadir olan kötü yönlerinden biri de hiçbir şeyi kafaya takmayarak, gelişi güzel davranmaları. Bu da sıkıntılı konularda sorun teşkil ediyor. Boğa burcunun Sevmeyi çok sevdikleri için duygusal bir yapıları vardır. O yüzden Boğa burcu olanlar çabuk kırılırlar. Bu doğal taşlar duyguları dengeler. İçinden seçip kullanmanızın artılarını göreceksiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.