İKİZLER BURCU HANGİ TAŞLARI KULLANMALI?

BURCUNUZA ÖZEL TAŞI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ : http://www.drstone.com.tr/arama?q=Akik

İnsanlar tarafından en çok merak edilen ve anlaşması en güç burçlardan biri olan ikizler burcu hakkında bilinmeyen, yanlış bilinen, İkizler burcu özellikleri ve taşlarından bahsedeceğim.

Öncelikle ikizlerle ilgili tüm yargılarınızı yıkın. Çünkü düşünüldüğü ikizler burcu gibi zor, anlaşılması güç değillerdir.

İkizler burcu tam bir his burcudur. ikizler burcunun Sezgileri oldukça kuvvetlidir. Bu nedenle ikizler burcuna yalan söylemek, onları kandırmak oldukça güçtür, neredeyse imkansızdır. Güneş burcu olmalarından dolayı ikizler burcu  sıcakkanlı, neşeli, hareketlidir. ikizler burcu olanlar Fazla çekici oldukları için, etkileyemeyecekleri insan yok denecek kadar azdır. ikizler burcu  olanlar Güzel ve doğru konuşmayı iyi bilirler. Kendilerini her ortamda dinlettirebilirlerikizler burcu  olanlar.ikizler burcunun Beyinleri düşünmeden asla duramaz. Aynı anda birçok şeyi düşünüp, birçok işi yapabilirler. ikizler burcunun Bu iyi yönlerinin yanında kötü özellikleri de mevcuttur. Bunlardan bahsedecek olursak; ikizler burcunun değişken yapıları onları anlaşılmaz kılar. Bir ikizler burcunun ne zaman ne yapacağını bilmek ve anlamak neredeyse imkansızdır.ikizler burcu olanların Tek bir kişilikleri yoktur. ikizler burcu  Bir gün sinirlilerse, sonra ki gün fazla neşelidir. Ketum ve kendileri söz konusu olduklarında konuşmayı sevmezler. ikizler burcu  Derin ve özel konuları konuşmak yerine, yüzeysel konular hakkında konuşmayı tercih ederler. Genelde kendi içlerinde huzursuzdurlar fakat bunu dışarıya asla yansıtmazlar.ikizler burcu olanların Fazla şüpheci olmaları onlarla yaşamayı zorlaştırır. Konuşmayı çok fazla sever ikizler burcu . Geveze yapıları insanları bıktırır.ikizler burcu  olanlar Bilmedikleri konular hakkında bile saatlerce oturup konuşabilir ve bilmediklerini hiçbir şekilde karşı tarafa belli etmezler.ikizler burcu  Herkesle herkes olabilme yetenekleri de tek kişiliklerinin olmasının aksine çeşitli kişiliklerinin varlığından kaynaklanır. İkizler burcu yaşlanmak nedir bilmez. Hep zinde ve dinamiktir.ikizler burcu  İyi bir eğlence arkadaşıdır.

İkizler burcunun en çekilmez özelliği her konuyu bildiklerini düşünmeleridir. Hiç alakaları olmayan konular hakkında bile doğru veya yanlış bilgi verirler. Her konuyu bildiklerini düşünmeleri sosyal ve özel hayatlarında başlarına sıkıntı açabilirler. Bu sıkıntıları doğaltaşlar sayesinde aşabilirler. 

İkizler burcuna iyi gelen taşlar;

-         Akik Taşı

-         Aquamarin

-         Aytaşı

-         Ceyt

-         Firuze

-         Gold Beril

-         Kaplangözü

-         Krizokol

-         Krizopras

-         Kuvars

-         Peridot

-         Yeşim Taşı

-         Yıldız Taşı

Bu doğal taşların ikizler burcuna en büyük etkisi, insanların dengesiz olan duygularını dengelemesidir. Değişken ruh hallerini sabitleyerek, daha tutarlı olmalarını sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.