KOÇ BURCU HANGİ TAŞLARI KULLANMALI?

BURCUNUZA ÖZEL TAŞI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ :http://www.drstone.com.tr/arama?q=K%C3%B6k%20Yakut&ps=2

Bu blog da burçlardan, sağlığa, sağlıktan modaya, modadan taşlara, taşlardan aksesuar ve kombinlere kadar bir çok konu ile ilgili paylaşımlarda bulunacağız. 

 

Bugün sizlere KOÇ burcundan ve ona iyi gelen doğal taşlardan bahsetmek istiyoruz. 

Koç burcu kadın ve erkeği hemen buraya!

Biraz burçlarla ilgili bilgisi, fikri olan herkes bilir. Burçlar arasında en hareketli burçtur  Koç Burcu. Koç burcu nun Acele oluşları zaman zaman başlarına hiç umulmadık dertler açar. "Hemen olsun da, nasıl olursa olsun" düşünce yapıları onları sık sık hatalara sürükler. Koç burçları Önce düşünmek yerine, harekete geçtikten sonra düşünürler. Koç burcu olanların Dobra yapıları, fazla açık sözlü oluşları da zaman zaman sıkıntı yaşatabilir  Koç burcuna sahip olanlara. İnat konusunda da koçların eline kolay kolay hiçbir burç su dökemez. Bu özelliklerinin yanı sıra çok yaratıcıdırlar Koç burçları.Koç burçlarının Beyinleri tabiri caizse her an tıkır tıkır işler.Koç burçlarının Hayal dünyaları oldukça geniştir. Bu nedenle  Koç burcu  yeni fikirkler türetmede üstlerine yoktur.  

 

Peki Koç burcuna iyi gelen doğal taşlar nelerdir? Biraz da bunlardan bahsedelim.

 

-Kantaşı

-Kyanit Taşı

-Pırlanta 

-Sitrin Taşı

-Yakut

-Yeşim Taşı

-Yıldız Taşı

-Ateş Opali

 

Bu taşlar Koç burcu taşlarıdır. Hepsinin ortak özelliği duyguları dengeleyici olmasıdır. Ani karar vermelerden kişiyi korur. Düşünmeye iter, sakinlik kazandırır. Özellikle Sitrin taşı orta yolu bulma konusunda büyük rol oynar. Bütün bu doğal taşlar Koç burçlarına iyi gelecektir.

Koç burçlarının her konuda "ben, ben, ben, önce ben" demesi koçları itici kılan özelliklerindendir. Bu nedenle koç burcuna ait olan doğaltaşlarla ben egosundan arınabilirler.

Tabi ki şöyle bir soru ile gelebilirsiniz. "Bütün bunların hepsini aynı anda nasıl takacağım?"

Hepsini aynı anda takmak yerine, içlerinden seçtiğiniz taşları birer birer, farklı zamanlarda kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.