KOVA BURCU HANGİ TAŞLARI KULLANMALI?

BURCUNUZA ÖZEL TAŞI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ :http://www.drstone.com.tr/arama?q=Ametist

Kova burcu  nun Yönetici gezegeni Uranüs, grubu hava olan kova burcu, burçlar arasında en uyumsuz burçtur. Fakat bunun yanı sıra kova burcu çok eğlenceli olup, değişime, uçuk fikirlere çok açıktırlar. Özgürlük bir kova için her şeydir.kova burcunun Özgürlük konusunda sınırları yoktur. Ne kadar özgür olsalar da kova burçları daha fazlasını ister, asla yetinmezler.kova burcu Bu sebeple ikili ilişkileri çok sağlıklı olmaz. Kıskançlığa, sınırlara, kurallara asla gelemezler. Fakat  kova burcu kendileri kıskançlık konusunda tartışma kabul etmez. Karışır ve yönetirler. Güven konusunda, karşılarında ki insana inanılmaz güven verirler. Kimse kova burcu için, hiçbir konuda şüpheye düşmez. kova burcu Açık sözlüdürler. Ne düşünürlerse, ne hissederlerse ve ne yapmışlarsa yalansız dolansız söylerler. kova burcu Karşılarında ki kişiden de onu beklerler.

kova burcu için Maddiyatın hiçbir önemi, anlamı yoktur .Kova burcu Mal, mülk gereksiz ve sadece problem teşkil eder. Bu nedenle Kova burcu  neyi varsa paylaşır, elleri çok açıktır.

Kova burcu nun Sezgileri oldukça kuvvetlidir. Bu sayede Kova burcu  yeni bir konuda veya olayda doğruyu sezgileri sayesinde bulurlar. Hoşlarına gitmeyen bir ortamda asla bulunmazlar ve hoşlarına gitmeyen insanlarla asla vakit geçiremezler.

En olumlu özellikleri Kova burcu nun arkadaş canlısı olmalarıdır. Arkadaş Kova burcu  için her şeydir. Kova burcu Yardıma ihtiyacı olanların hemen yardımına koşar. Hayatında Kova burcu  burcu biri olan insanlarda, kötü durumlarında kova burcu başkasını yanında istemez. Kova burcu  Sevecen ve sakinleştiren yapıları ile moral düzeltme konusunda birebirdir.

Bunların yanı sıra kova burçları aşırı sorumsuzdur.Kova burcu  Bir şeyi o istememişse ve bu ona görev olarak atanmışsa, asla peşine düşmez, sonunu düşünmez. Kova burcu ne derse odur. Üstüne söz söyletmez.

Bu burca faydalı gelecek doğal taşlar;

-         Akik

-         Amazonit

-         Ametist

-         Akuamarin

-         Çeroit

-         Firuze

-         Florit

-         Fuksit

-         Garnet

-         Granat

-         Kaplangözü

-         Labrodorit

-          Lapis lazuli

-         Oniks

-         Sedef

-         Spektrolit

Bu taşlar kova burcuna olumsuz özelliklerinden kurtulma konusunda fayda sağlar. Örneğin sorumluluk bilinci aşılar, özgürlük bilincini dengeler. Kova burcunun geçimsiz olmasının en büyük nedeni dik kafalı oluşlarıdır. Tabiri caizse "dediğim dedik" yapıda insanlardır. Kova burçlarına ait doğal taşlarla bu dik kafalılık minimuma indirilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.