OĞLAK BURCU HANGİ TAŞLARI KULLANMALI?

BURCUNUZA ÖZEL TAŞLARI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN:http://www.drstone.com.tr/arama?q=Ametist

Oğlak burcunu kolay kolay hiçbir şey yıkamaz. Oğlak burcu En dayanıklı burçlar arasındadır. Çoğu insanı düşüren şeyler oğlağı etkilemez bile. Oğlak burcunun Bu sağlam yapılarından dolayı, dış görünüş olarak da oldukça sert ve mesafelidirler. Oğlak burcu Bu nedenle yeni girdikleri bir ortamda kasılır, kolay kolay iletişim kuramazlar. Ama Oğlak burcu içlerinde fazla sıcakkanlı, sevgi doludurlar.Oğlak burcu İlgiyi çok sever, şımartılmaya bayılırlar. Oğlak burcuGelenek ve göreneklere önem verir, duygularıyla hareket edenleri anlamaz ve hatta kınar, yadırgarlar.

Maddiyat onlar için neredeyse her şeydir. Oğlak burcu Parayı, malı, mülkü severler. Oğlak burçlarının Özgüvenleri yüksektir. Kendi düşünceleri onlar için her zaman doğrudur. Yetmezmiş gibi Oğlak burcu bu düşüncelerini karşı tarafa da dayatmak isterler.Oğlak burcunun Kuralları vardır, bunlardan asla taviz vermezler ve insanlarında bu kurallara uymasını isterler. Bunlar oğlakla kurulan ikili ilişkilerde tartışmalara ve sorunlara sebep olur.

Oğlak burçlarını diğer burçlardan ayıran en güzel özellik, fazla mantıklı ve sabırlı olmalıdır.Oğlak burcu Kolay kolay yanlış karar almaz, kolay kolay tabiri caizse çileden çıkmazlar. Oğlak burcu Disiplinli ve çalışkandır. İşler oğlak burçlarını asla korkutmaz, kurallar doğrultusunda yaşarlar. Oğlak burcu Güven konusunda karşı tarafı asla tereddüde düşürmezler. Bir oğlağa kolayca güvenebilirsiniz. Fakat Oğlak burcunun tüm hayatı iş, iş, iş, başarı, kazanç ve aile olduğu için çok sosyal oldukları söylenemez. Oğlak burcu Sır tutma konusunda akrep burçları kadar başarılıdırlar. Oğlak burçlarının Bildikleri onlarla birlikte mezara kadar gider.

Oğlak burcu Gelecek planlarını tüm ayrıntılarına kadar yaparlar. Oğlak burcu En ince şeyleri bile düşünüp, şimdiden önlem alırlar. Bu da Oğlak burcu onlarda kuruntuya sebep olur ve kendilerini bir anda depresyonda bulurlar.  

Oğlak burcuna iyi gelecek doğal taşlar;

-         Akik

-         Ametist

-         Azurit

-         Çeroit

-         Dumanlı Kuvars (yalnızca oğlak burçları için)

-         Florit

-         Garnet

-         Granat

-         İnci

-         Jasper (yalnızca oğlak burçları için)

-         Kaplangözü

-         Lav Taşı (yalnızca oğlak burçları için)

-         Mercan

-         Oniks

-         Turkuaz

-         Turmalin

Bu taşlar oğlak burçlarının hayatında ki sıkıcı noktaları ortadan kaldırarak daha eğlenceli bir hale sokar. Gergin oldukları tüm konuları hafifletir. Despot karakterlerini daha ılımı hale getirir. İnsanlar için gerektiği kadar fedakarlık yapmalarını destekler.

Oğlak burçlarının en belirgin özelliği olan inatçılıkları oğlak burcuna ait doğal taşlarla hafifletilebilir ve yerini sakinliğe bırakabilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.