TERAZİ BURCU HANGİ TAŞLARI KULLANMALI?

BURCUNUZA ÖZEL TAŞLARI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINhttp://www.drstone.com.tr/arama?q=Kuvars

Terazi burcu yaygın olarak bilinenin aksine en dengeli burçtur. Terazi burcu Venüs tarafından yönetilir. Terazi burcu En zarif, en narin ve en ince burçtur. Burç, genellemeye bakıldığında ikiye ayrılır. Bir kesim terazi burcu insanları neşeli, eğlenceli, sıcak kanlı, anlayışlı, diğer bir kesim de bunun tam aksine mutsuz, eğlenceden uzak, somurtkan, anlayışsızdır. Terazi burcu İlişkilerinde oldukça kıskançtır. Karar verme konusunda başarısız olup, aşırı derecede de tembeldir.  

Kendini girdiği her ortam da kolayca sevdiren terazi burçları olduğu gibi, asla sevilmeyen terazi burçları da olabilir. Kavgacı, çok çabuk sinirlenen, asla mutlu olmayanların tam aksi ılımlı, uslu olan terazi burçları da vardır. İki tarafında ortak özellikleri ani karar asla alamazlar. Terazi burcu Durup uzun uzun düşünürler. Terazi burcunun İlişkilerinde bağımlı kalamama gibi problemleri vardır. Ama gerçekten sevdiklerinde hiçbir şey onları bu yollarından döndüremez ve en sadık, en tutkulu kişiler olurlar. Terazi burcu Çok sinirlendiği anlarda bile bunu asla belli etmez ve tartışmalarını hep gülümseyerek yapar. Bu da tartıştığı kişiyi daha da çok sinirlendirir. Yeni girdikleri bir yeri anında analiz ederler, neyin nerde olduğunu, en gizli detayları hemen bulurlar. Terazi burcu Her konuda çok adaletlidir.Terazi burcu Kimseye faydası olsun diye yanlışın yanında olmaz.Terazi burcu Ne doğruysa onu söyler, onu savunur.

Terazi burcuna iyi gelecek olan doğal taşlar;

-         Havlit

-         Krizopras

-         Kuvars

-         Lapis lazuli

-         Peridot

-         Pirit (sadece terazi burcu içindir)

-         Rutil Kuvars (sadece terazi burcu içindir)

-         Unakit

-         Yeşim Taşı

-         Akuamarin

-         Ceyt

-         Çeroit

-         Firuze

Son olarak terazi burçlarının karar verememe sorununu bu doğal taşlar hafifletecektir. Aşırıya kaçan siniri, öfkeyi, duygusallığı normale döndürecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.