YAY BURCU HANGİ TAŞLARI KULLANMALI?

BURCUNUZA ÖZEL TAŞLARI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ : http://www.drstone.com.tr/arama?q=Turkuaz&ps=2

Yay burcu Ateş grubuna ait bir burçtur. Yay burcunun Kavrama yetenekleri oldukça yüksektir. Yay burcu Bu nedenle bilmedikleri şeyleri öğrenme konusunda hızlıdırlar.Yay burcunun Algıları çok açık, hayal dünyaları da geniştir. Yay burcu Felsefi konularda özellikle çok başarılıdırlar. Yay burcu insanları olmasaydı dünyada ki çoğu alanda çoğu yeniliği göremezdik.

YAY BURÇLARI Özgürlüklerine fazlasıyla düşkündürler. Gelenek, görenek, kurallar akıllarına yatmadığı sürece onlar için önemli değildir. Tam aksi şekilde davranırlar.Yay burcu olanlar Kimsenin emri altına girmezler.Yay burcu olanlar Bu nedenle çevreleriyle sık sık sorun yaşarlar. Yay burcu olanlar Heyecanlarını ve neşelerini kolay kolay kaybetmezler. Hiçbir şey onları düşüremez. Yay burcu olanlar Normale kıyasla daha hareketli ve daha pratiklerdir. Normale kıyasla değişik alışkanlıkları ve değişik özellikleri olan yaylarla anlaşmak oldukça zordur. Çok cesur olduklarından, onları kolay kolay bir şey korkutamaz.Yay burcu olanlar Çekinmek nedir bilmezler. Çapkınlıkları yüzünden sıkıntı yaşarlar. Etkileyici tavırları olan yayların elde edemeyecekleri kişi sayısı oldukça azdır.Yay burcu olanlar Çift karakterli insanlardır. Bu nedenle yayın ne zaman ne yapacağını kestirmek güçtür.

Yay burçları her ne yapmış olurlarsa olsunlar, yaptığı şey doğru veya yanlış bunun arkasında dururlar. Sebebi de Yay burcunun sorumluluk duygularının fazlaca gelişmiş olmasıdır.Yay burcunun Çalışkanlık konusunda rakipleri yok denecek kadar azdır.Yay burcu olanlar Başladıkları her işi en güzel şekilde bitirirler. Çok sabırlı olmalarından dolayı asla pes etmezler. Bir yay bir işi yarım bırakıyorsa, bu başaramadığından değil sıkıldığındandır. Azimli ve dürüst olmaları açısından en iyi iş arkadaşı bir yay olabilir.

Yay burcunun En kötü özelliklerinden biri de fazla tutucu olmalarıdır. Bunun fazlası cimrilik boyutuna kadar gider.

Yay burçlarına iyi gelen doğal taşlar;

-         Azurit

-         Çeroit

-         Firuze

-         İnci

-         Lapis Lazuli

-         Sedef

-         Sodalit (sadece yay burçları içindir)

-         Turkuaz

-         Turmalin

-         Spektrolit

Bu doğal taşların, özellikle yayların dengesiz davranışlarını düzene sokma konusunda faydası vardır. Aşırıya kaçan özgürlük fikirlerini de normale indirir ve gözlerinin dışarıda olmasını engeller. 

Yay burcunun hayali gücü çok kuvvetli olduğundan doğru kararlar alabilmesi için bu doğal taşları kullanması faydalı olacaktır. Yanlış hedefler ve yanlış yollar bu şekilde aşılacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.