YENGEÇ BURCUNUN TAŞLARI NELERDİR?

BURCUNA ÖZEL TAŞLARI SATIN ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZhttp://www.drstone.com.tr/arama?q=Akik

Burçlar arasında en duygusal olan burçlardan biri olan Yengeç burcu, anlaşması, anlaması en zor burçlardandır. İçine kapanık, ketum, değişken ruh halleri yengeç burcunun en bilindik özelliklerindendir. Yengeç burçları oldukça hassas yapıya sahip oldukları için onlara karşı fazla dikkatli olunması gerekir.Yengeç burcu Ufak şeylere bile çok fazla kırılırlar. Bu kırılganlıklarından dolayı Yengeç burcu hemen kendilerini bulundukları toplumdan soyutlayarak içlerine kapanırlar. Yengeç burçları ya çok neşeli ya da çok mutsuzlardır. Duygularının ortası asla yoktur.Yengeç burcu  Fazla duygusal oldukları için insanları kırmamaya özen gösterirler. Güven onlar için her şeydir. Bir yengeç burcu kolay kolay yalan söylemez. Kişisel ve toplumsal olaylara fazla duyarlı, güzel şeyleri fazla destekleyen ve kötü olayları da fazla yadırgayan yapıları vardır yengeç burcunın. Çok anaçtırlar. Yanında yengeç burcu biri olan kişi kendini her konuda güvende hissedebilir. Genelde karşı tarafı kendilerinden daha çok düşünürler.Yengeç burcu olanlar İyi kalpli ve masumlardır. Çocuk yanları hiç ölmemiş, hiç büyüyememiş bu nedenle de duygularını mantıklı bir şekilde yönetemezler.Yengeç burcu na sahip olanlar Fazla sabırlıdırlar. Yengeç burçları Kolay kolay sinirlenip, kavga etmezler. Bir yengeç sinirlenmişse büyük bir problem var demektir.Yengeç burcu Ailelerine normal insanlara göre daha çok değer verirler. Aile onlar için her şeydir. Yengeç burçlarının Sevimli yapıları ile herkese kendilerini sevdirebilirler. Fakat zor yönlerini açık ederse yengeç burcu, insanlar ondan uzaklaşabilir. Kendilerine sürekli acırlar, her mutluluktan bile illa ki üzülecek bir şeyler çıkarırlar. Yengeç  burcu kırıldı mı çok zor affeder.Yengeç burcu Çok zor unutur ona yapılanı büyük veya küçük.Yengeç burcunun Tüm bu olumsuz özelliklerini yönetmesi için yengeç burçlarına iyi gelecek doğal taşlar aşağıdadır;

-         Akik

-         Aventurin (sadece yengeç burçları için kullanılır)

-         Aytaşı

-         Firuze

-         Kalsit

-         Kaplangözü

-         Krizokol

-         Krizopras

-         Labradorit

-         Mercan

-         Opal

-         Sedef

-         Varisit (sadece yengeç burçları için kullanılır)

-         Yıldız Taşı

Yengeç burcu bu doğal taşlar sayesinde kırılganlıklarından kurtulur, duygularını biraz daha geri plana atar. Kendini ve hayatı bu sayede çok sever. Yaşantısında ki negatiflikleri değil de pozitiflikleri görmesini sağlar. Mod düşüklüğünü yükseltir.

Son olarak yengeç burçları için şunu söyleyebiliriz; tartışmaktan hiç hoşlanmayan yengeç burçlarının patlamaları yüksek olacağından, ait olduğu doğal taşlar bu patlamanın şiddetini hafifleterek, kendilerine yönelik meydana gelebilecek psikolojik sorunları minimuma indirir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.